KONST / Litografier / Färglitografi 11642156
*
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2018
kl 19:42:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/2 10:55:16
1
150 kr
19/2 17:26:11
2
150 kr
19/2 17:26:11
1
150 kr (Budbetjänt)
19/2 17:27:33
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Lars Stenman
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/2 10:55:16 | 1 | 150 kr |
19/2 17:26:11 | 2 | 150 kr |
19/2 17:26:11 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
19/2 17:27:33 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15